KOSZYK JEST
PUSTY

Bezpieczeństwo marki

 
Manicure hybrydowy BLUESKY to rewolucyjny zabieg, dający wiele możliwości w świecie stylizacji paznokci. Są to produkty całkowicie bezpieczne, elastyczne, ale również niezwykle trwałe. Doskonale sprawdzą się do wykonania tradycyjnego manicure czy pedicure, ale również świetnie nadają się do utwardzania naturalnej płytki paznokcia, dając tym samym bardzo naturalny wygląd oraz nieskazitelność. Niezwykle błyszczące wykończenie nie ulega zmatowieniu i nie odpryskuje nawet w najtrudniejszych warunkach, a szeroka gama kolorystyczna oraz duży wybór produktów podkładowych i nawierzchniowych sprawi, że każda klientka wyjdzie zadowolona z naszego salonu.
 
 
 
Warto podkreślić również, że produkty marki BLUESKY są bezpieczne dla osób, które niekorzystnie znoszą hybrydy jeśli mowa o uciążliwych uczuleniach. Nasze produkty posiadają rożnego rodzaju certyfikaty oraz badania, gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania oraz dopuszczenie marki do sprzedaży i wymogów zdrowotnych.
 
 
 
W tym momencie należy również wspomnieć o składzie lakierów hybrydowych marki BLUESKY.
 

SKŁAD Lakierów Hybrydowych BLUESKY:

Urethane acrylate oligomer
Hydroxyethyl phenyl ketone
Phenylbis phosphine oxide
2,4,6 trimethy ibenaoyl
CI 77891/Titanium Dioxide
CI 77491/Iron Oxides
CI 77510/Ferric Ferrocyanide
CI 77289/Chromium Hydroxide Green
CI 77492/Iron Oxides
CI 7266/Black 2
CI 77742/Manganese Violet

W naszych lakierach nie znajdziemy formaldehydu (działa rakotwórczo, cytotoksycznie i alergizująco), toluenu (rozcieńczalnik, szkodliwy dla układu oddechowego, krwionośnego, rozrodczego, nerwowego, immunologicznego, a także dla nerek i wątroby; może wywoływać podrażnienia oczu i skóry) ani DBP (substancja zapachowa, pełniąca rolę rozpuszczalnika; jest podejrzewana o zakłócanie czynności hormonów, oraz procesu reprodukcji).

 

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl