KOSZYK JEST
PUSTY

Zestawy do paznokci żelowych

Żele do paznokci - zestawy startowe

Twój nowy zestaw do paznokci

Kiedy chcemy poeksperymentować z kosmetykami i spróbować czegoś nowego, będziemy potrzebowały nowych narzędzi i preparatów. Zestawy startowe, w których znajdują się żele do paznokci to świetna propozycja dla wszystkich kobiet, które zaczynają swoją przygodę z nowym rodzajem manicure. Paznokcie żelowe i dedykowane im zestawy startowe zawierają kosmetyki i przyrządy niezbędne do wykonywania tego typu zabiegów. W zależności od tego, czego oczekujesz, robiąc nowy manicure, z pewnością znajdziesz zestaw, który przypadnie Ci do gustu.

Paznokcie żelowe – zestaw bez lampy

Czym różni się manicure, w którym stosujemy żele od standardowego lakieru? Tych różnic jest kilka. Po pierwsze, jest to manicure znacznie trwalszy. Przeglądając zestawy startowe, zauważymy w nich elementy, dzięki którym paznokcie żelowe są twarde i silne. Odpowiednio wykonane wzory i nałożone kolory utrzymują się do ok. 2-4 tygodni, w zależności od tego, jak bardzo eksploatujemy dłonie na co dzień. Trudniej jest na nich zrobić odpryski czy zadrapania.

Silne paznokcie żelowe to zasługa współpracy żeli z lampami UV lub LED, które zawiera prawie każdy zestaw. Kosmetyk, którego składniki mają wysoką jakość i odpowiednią konsystencję prawidłowo reaguje na promienie UV i dzięki temu manicure jest udany. Proces ten nazywamy utwardzaniem i trwa on zazwyczaj 2 minuty z lampami UV oraz 30 sekund z lampami LED. Niektóre receptury nie wymagają promieniowania, dlatego do dyspozycji mamy także zestaw bez lampy, dzięki któremu nasze pierwsze paznokcie żelowe będą prezentowały się równie dobrze.

Żeby odpowiednio wykonać paznokcie żelowe, zestawy startowe muszą mieć kilka niezbędnych elementów. Należą do nich, między innymi, pilniki do wyrównywania powierzchni i brzegów płytki i tipsy, na których możemy również ćwiczyć. Ważne, aby zestaw posiadał także aceton, którym przemywamy żelowe paznokcie, kiedy pojawia się potrzeba usunięcia niepożądanych resztek.

Paznokcie żelowe – zestaw startowy

Zestawy startowe, które pomogą nam wykonać paznokcie żelowe są świetnym sposobem na wypróbowanie nowego manicure. Jeśli nie jesteśmy pewne, jakie wzory czy długości nam odpowiadają, zestaw startowy możemy potraktować jako test, który pokaże, czy paznokcie żelowe będziemy wykonywały na bieżąco, czy co jakiś czas i co najbardziej w nich lubimy. Warto wiedzieć, że żele do paznokci są różne, niektóre zestawy startowe zawierają formuły przypominające plastelinę, inne z kolei to masy budujące.

Dużą zaletą tych kosmetyków jest ich różnorodność – dają nam one bardzo wiele możliwości pod względem różnych konsystencji i kolorów (a tych jest naprawdę dużo). Żelowe paznokcie mogą stać się ozdobą, do której przywiążemy się jak do ulubionej biżuterii, dlatego warto spróbować i zakupić zestaw, który wprowadzi nas w samodzielne eksperymentowanie.

Pusto :(
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl