KOSZYK JEST
PUSTY

Brązowe

Żele UV do paznokci brązowe

Manicure z użyciem żelów do paznokci

Brązowe żele UV do paznokci to odejście od dobrze znanych, standardowych form pielęgnacji tej części dłoni. Niezależnie od stylu, wieku czy upodobań, kosmetyk ten sprawdzi się dzięki wysokiej jakości swoich składników i dużej wytrzymałości. Brąz jest kolorem spokojnym i stylowym. Nie rzuca się w oczy, a jednocześnie zachwyca. Warto mieć kosmetyk w tym kolorze w swojej kolekcji, ponieważ bardzo ładnie łączy się on z innymi barwami, np. zielenią czy czerwienią.

Brązowe żele UV do paznokci

Żelowy manicure spodoba się każdej kobiecie, która lubi eksperymenty z nowymi kosmetykami oraz wszystkim tym, którzy chcą zmienić coś w swoim stylu czy przyzwyczajeniach. Jest to swojego rodzaju odejście od wypróbowanych form pielęgnacji. Co więcej, brązowe żele UV do paznokci różnią się nie tylko konsystencją, lecz także możliwościami. Dzięki swojej gęstej formie są bardzo precyzyjnym kosmetykiem, którym możemy nanosić nawet bardzo małe wzory.

Brązowe żele UV do paznokci są bardzo trwałymi kosmetykami – utrzymują się przez ok. 2-4 tygodni. Jest to zasługa zarówno ich konsystencji i składników, jak i promieniowania pochodzącego z lamp, których używamy do utwardzania naniesionych wzorów. Wytrzymałość tej formuły jest oczywiście zależna od tego, z jaką intensywnością pracujemy za pomocą dłoni. Styczność z szorstkimi powierzchniami, środkami chemicznymi bądź innymi czynnikami zewnętrznymi oznacza, że nasz manicure może ulec szybszemu zniszczeniu. Sam proces malowania jest bardzo przyjemny i bezproblemowy. Gęsta konsystencja pozwala nam ozdabiać tak długo, jak chcemy, ponieważ masa nie zaczyna spływać.

Zrób przyjemność sobie bądź bliskiej kobiecie i podaruj jej wysokiej jakości kosmetyk, który doda szyku jej stylowi na co dzień bądź podczas wybranych okazji. Brązowe żele UV do paznokci mogą stać się nieodłączną częścią stroju tak jak ulubiona biżuteria. Przekonaj się sama!

Pusto :(
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl