KOSZYK JEST
PUSTY

Czerwone

Żelowy manicure dla każdego typu paznokci

Oferowane przez nas czerwone żele UV do paznokci stanowią formułę o głębokim kolorze, która zachwyci każdą kobietę, która chce spróbować nowych produktów lub dodać do swojego zbioru kolejny wysokiej jakości kosmetyk. Żelowy manicure różni się od standardowego w wielu aspektach, lecz przede wszystkim pod względem trwałości i możliwości, które stwarza. Czerwień to kolor pasji i siły. Przyciąga on uwagę, lecz pozostaje stylowy i nieodgadniony. Świetnie sprawdzi się podczas wielu okazji i doda pewności siebie, kiedy mamy gorszy dzień.

Czerwone żele UV do paznokci

Kiedy wypróbujemy czerwone żele UV do paznokci, pierwszym, co zauważymy, będzie to, że jest to kosmetyk bardzo wygodny do rozprowadzania. Nie pozostawia on smug, jest idealnie gładki i ma gęstą konsystencję, dzięki czemu nie spływa podczas malowania. Żelowy manicure w kolorze czerwieni sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas upragnionego wyjazdu bądź ważnej uroczystości. Jest to kolor elegancki, a zarazem wyrazisty, pokazujący pewność siebie. Jeśli chcemy, żeby nasz manicure był trochę bardziej nietypowy, wystarczy użyć równolegle innego koloru, który stworzy z czerwienią ciekawy duet.

Kosmetyki żelowe po nałożeniu potrzebują utwardzenia za pomocą lamp i dopiero wtedy proces ozdabiania jest zakończony. Dzięki odpowiednim składnikom żele UV do paznokci – zarówno czerwone, jak i te w innych kolorach – są znacznie mocniejsze, niż standardowe lakiery. W połączeniu z działaniem lamp dają one wspaniały efekt i wytrzymują ok. 2-4 tygodni, zależnie od tego, jakie czynności wykonujemy rękami i na jakie czynniki narażone są dłonie.

Czerwone żele UV do paznokci charakteryzują się jeszcze jedną ważną zaletą. Dzięki swojej gęstości i wysokiej jakości składnikom pozwalają one na malowanie naprawdę drobnych zdobień i ornamentów. Taki manicure daje nam duże pole do popisu.

Pusto :(
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl