KOSZYK JEST
PUSTY

Różowe

Profesjonalny manicure – różowe żele

Kosmetyki żelowe znacznie różnią się od tradycyjnych lakierów. Różowe żele UV do paznokci to subtelna formuła, którą będziemy mogły się cieszyć naprawdę długo, ponieważ są to kosmetyki bardzo trwałe. Róż prezentuje się pięknie w wielu stylizacjach, niezależnie od okazji, wieku i codziennego stylu każdej z nas. Będzie wyglądał elegancko zarówno na takich uroczystościach jak ślub czy wystąpienie w pracy oraz podczas spotkania ze znajomymi, czy rodziną. Barwa ta nie rzuca się w oczy, a kiedy przyciągnie wzrok, dodaje delikatności całemu wizerunkowi.

Żele UV do paznokci – różowe kosmetyki

Jeśli szukamy wytrzymałych kosmetyków da manicure, to różowe żele UV do paznokci będą strzałem w dziesiątkę, ponieważ jedną z ich największych zalet jest właśnie trwałość. Sekret tych kosmetyków polega na wysokiej jakości składnikach oraz ich reakcji na lampy, które za pomocą promieniowania utwardzają naniesioną masę. Tak przygotowane wzory pozostają pod taką samą postacią przez ok. 2-4 tygodni, w zależności od tego, do jakiego stopnia eksploatujemy dłonie.

Żelowy manicure nie jest trudny do wykonania, ponieważ rozprowadza się go bardzo wygodnie. Gęsta konsystencja nie pozwala na spływanie nakreślonego wzoru, dlatego możemy spokojnie dokończyć malowanie. Kiedy naniesiemy wybrane wzory, zobaczymy, że całość ładnie błyszczy i że formuła nie pozostawiła smug. Różowe żele UV do paznokci zaprezentują się stylowo solo, ale również w połączeniu, na przykład, z kolorem białym. Efekt zależy od naszej wizji i upodobań.

Wysokiej jakości kosmetyki w ładnie zaprojektowanych opakowaniach cieszą oko każdej właścicielki i mogą stać się wspaniałym prezentem dla bliskiej kobiety – mamy, siostry, przyjaciółki. Każda kobieta, która lubi eksperymenty z kosmetykami, z pewnością ucieszy się z takiego prezentu. Różowe żele UV do paznokci mogą stać się również małą przyjemnością dla samej siebie, jeśli już od dawna obiecywałaś sobie jakiś drobiazg.

Pusto :(
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl