KOSZYK JEST
PUSTY

Niebieskie

Żele UV do paznokci niebieskie

Manicure żelowy

Manicure żelowy to alternatywna i znacznie trwalsza forma ozdabiania paznokci. Nasze niebieskie żele UV pozwolą każdej kobiecie na liczne eksperymenty i cieszenie się rezultatami przez długi czas. Jeśli szukasz nowych kosmetyków do manicure lub chcesz dodać do swojej kolekcji nowy odcień, ta formuła z pewnością Cię zachwyci. Będzie ona też świetną odmianą dla tradycyjnych lakierów, ponieważ daje ona znacznie więcej możliwości.

Niebieskie żele UV do paznokci

Żele UV do paznokci takie jak te niebieskie są kosmetykami uniwersalnymi, możemy ich użyć niezależnie od okazji. Formuła w kolorze nieba emanuje pozytywną energią i radością. Jest świetna na wiosnę i lato, kiedy lubimy otaczać się wieloma kolorami, jak i podczas chłodniejszych miesięcy, kiedy chcemy dodać trochę barw smutnemu krajobrazowi. Barwa ta jest spokojna, a jednocześnie pozytywna, dlatego manicure w tym kolorze będzie pasował zarówno do pracy, jak i podczas wolnych dni. Co ważne, prezentuje się pięknie dzięki gładkiej i błyszczącej powierzchni.

Manicure żelowy to nie tylko niebieskie żele UV do paznokci, lecz także lampy, które utwardzają je po nałożeniu. W ten sposób namalowane wzory są twarde i tym samym trwałe. Tak wykonany manicure żelowy może wytrwać ok. 2-4 tygodni, w zależności od prac wykonywanych rękami. Styczność z substancjami chemicznymi czy też częsty kontakt dłoni z ostrymi powierzchniami powodują szybsze niszczenie powierzchni płytki.

Formuła tego kosmetyku jest tak trwała dzięki wysokiej jakości składnikom i gęstej konsystencji. Nakładając masę, nie musimy martwić się o spływanie kosmetyku, ponieważ pozostaje on w tej samej postaci, w jakiej został nałożony. Mamy zatem tyle czasu na zrobienie manicure, ile potrzebujemy. Gęsta konsystencja ma jeszcze jedną ważną funkcję – dzięki niej malowane wzory mogą być naprawdę drobne. W żaden sposób nie jesteśmy kreatywnie ograniczane. Niebieskie żele UV do paznokci pozwalają namalować na nich każdy ulubiony ornament.

Pusto :(
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl