KOSZYK JEST
PUSTY

Żółte

Żele UV do paznokci żółte

Manicure żelowy w kolorze żółtym

Żółte żele UV do paznokci to kosmetyki o soczystym, pozytywnym kolorze, który będzie dawał radość zarówno podczas letnich miesięcy, w których lubimy otaczać się jasnymi barwami, jak i podczas jesieni i zimy, kiedy chcemy dodać do swoich strojów odrobinę koloru, która rozjaśni często pochmurne dni. Żelowe kosmetyki w tym kolorze są odpowiednie zarówno do pracy, jak i podczas czasu wolnego. Nie są krzykliwe, a jednocześnie dodają koloru każdej stylizacji. Bardzo ważne jest to, że są niezwykle trwałe i posiadają składniki najwyższej jakości, dzięki czemu nie matowieją.

Żele UV do paznokci – żółte kosmetyki do manicure

Żelowy manicure jest alternatywą dla tradycyjnych lakierów. Daje on wiele możliwości, co pozwala na różnorodne eksperymenty. Jeśli szukasz nowego sposobu na manicure, żółte żele UV do paznokci sprawdzą się jako pierwszy kosmetyk żelowy. Ten piękny, jasny kolor pasuje do wielu innych barw. Bardzo ładnie zaprezentuje się w duecie z bielą bądź zielenią, lecz także w innych zestawieniach. Co ważne, jego gęsta konsystencja pozwala na tworzenie nawet bardzo małych ornamentów.

Manicure żelowy wymaga nie tylko odpowiednich kosmetyków, lecz również dodatkowego sprzętu. Żółte żele UV do paznokci nakładamy według własnego gustu na płytkę, a potem warstwa kosmetyku zostaje utwardzona za pomocą specjalnej lampy. Daje to efekt trwałe manicure, który wytrzymuje znacznie dłużej, niż standardowe kosmetyki. Jest to możliwe dzięki wysokiej jakości składnikom oraz działaniu promieni utwardzających. Tak wykonany manicure jest trwały przez ok. 2-4 tygodni, w zależności od tego, jakie prace wykonujemy.

Efekt tych procesów jest naprawdę piękny. Żółte żele UV do paznokci sprawiają, że są one gładkie, błyszczące, nie ma na nich smug i są nasycone bogatym kolorem. Formuła ta znajduje się w ładnie zaprojektowanym pudełeczku, dzięki czemu może stać się prezentem dla przyjaciółki, mamy, czy siostry. Każda wielbicielka dobrych kosmetyków chętnie wypróbuje żelowy kosmetyk o pozytywnym kolorze cytryny.

Pusto :(
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl