KOSZYK JEST
PUSTY

Złote

Żele UV do paznokci złote

Elegancki manicure

Niektóre okazje wymagają specjalnych kosmetyków. Czasami jest to ślub, ważna rocznica czy też wyczekiwane wakacje. Chcemy wtedy wyglądać bezbłędnie i zatroszczyć się o każdy szczegół, na co nie zawsze mamy czas. Złote żele UV do paznokci są idealnym dodatkiem do każdego stroju i na każdą okazję. Klasyczne złoto dodaje blasku niezależnie od indywidualnego stylu każdej kobiety i niezależnie od dnia. Jest to kosmetyk, który warto mieć w swoich zbiorach również dlatego, że możemy go łączyć z wieloma innymi kolorami.

Żele UV do paznokci – złote kosmetyki dla każdej kobiety

Żelowy manicure to spełnienie marzeń każdej kobiety, która szuka kosmetyków trwałych. Tradycyjne lakiery wyglądają ładnie niezwykle krótko, szczególnie jeśli jesteśmy aktywne przez cały dzień i nasze dłonie są narażone na wiele różnych czynników zewnętrznych. Złote żele UV do paznokci wyróżnia gęsta konsystencja, która pozwala na wykonywanie setek wzorów, w tym bardzo precyzyjnych i małych. Co więcej, formuła nie rozmywa się, lecz pozostaje dokładnie tam, gdzie została naniesiona.

Twardy i mocny manicure to cel każdej z nas, bo przecież chcemy czuć się zadbane i stylowe. Odpryski i obtarcia lakieru to udręka związana z lakierami niskiej jakości, dlatego warto spróbować żelowego manicure, który utrzymuje się przez ok. 2-4 tygodni, w zależności od tego, jak intensywnie pracujemy rękami i z jakimi powierzchniami mają one styczność. Sekret tego manicure polega na wysokiej jakości składnikach, które złote żele UV do paznokci zawierają oraz na lampach służących do utwardzania naniesionej warstwy kosmetyku.

Wynikiem jest manicure bez smug, idealnie gładki i błyszczący. Formuła w kolorze złota jest ponadto niezwykle elegancka i pasuje do klasycznych, czarnych strojów, jak i jasnych stylizacji. Świetnie prezentuje się zarówno podczas Sylwestra, imprez i rocznic, jak i podczas codziennych spotkań z przyjaciółmi. Co najważniejsze, nie musimy martwić się o swój manicure przez długi czas i mamy pewność, że prezentuje się on stylowo.

Pusto :(
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl